Органічні продукти – найкращий вибір для здорового способу життя

Сьогодні безліч людей намагаються їсти природну їжу. Для підтримки правильного харчування необхідно вживати виключно органічні продукти. Вони виробляються без використання хімічних речовин, застосування добрив і пестицидів. Купити такі товари можна в інтернет-магазині https://icipressi.io/shoporganic/. Цей сайт допомагає людям їсти здорову і нешкідливу їжу з маркуванням за міжнародним стандартом “organic”.

Чим органічні продукти відрізняються від фермерських?

multy-1

Відповідь на питання, чим відрізняються органічні продукти від фермерських, досить простий. По-перше, сільськогосподарська органіка не містить шкідливих речовин, якими могли обробляти продукти в землі. По-друге, вони мають високу харчову цінність і чудові смакові якості. По-третє, органічні продукти виробляються з екологічно чистої сировини. Це домагаються двома способами – через природну боротьбу зі шкідниками, а також ручне прибирання бур’яну фермером.

Якщо ж мова йде про м’ясо, то тварин повинні регулярно вигулювати на пасовищах, де вони харчуються свіжою травою. Це органічний корм, яка не містить стимуляторів і гормонів росту, а також агрохімії.

Подібні способи вирощування фермерської їжі схожі на ті, які використовували в стародавні часи. Тому органіка містить більше вітамінів і поживних речовин, ніж продукти, створені за сучасними стандартами і технологіями.

Користь органічних продуктів

Органічні продукти завжди відрізняються бездоганною якістю, відсутністю залишків мінеральних добрив і повністю натуральним складом. Саме через це біо їжу вибирають мільйони людей.

Крім того, органіка:

  • не містить штучних консервантів, ароматизаторів і барвників;
  • не обробляється хімічними речовинами і пестицидами при вирощуванні в землі;
  • повністю гіпоалергенна;
  • вільна від канцерогенів і неорганічної хімії;
  • не містить ГМО.

Регулярне споживання їжі без мінеральних добрив (м’яса, молока, овочів) знижує ризики різних захворювань і покращує самопочуття. Наприклад, молочні продукти без антибіотиків зміцнюють імунітет. Це також стосується злакових без обробки стимуляторами і засобами агрохімії, а також яловичини від корів, що харчуються на пасовищах. Тому варто уважно ставитися до природного раціону харчування з екологічно чистої сировини.

Як правильно вибирати органічні продукти?

multy-2

Найкраще при виборі органічної їжі йти досвідченим шляхом – купувати продукцію перевірених виробників. А якщо хочеться спробувати щось нове, досить використовувати простий принцип – справжня якість не потрібно приховувати. Тому якщо ви побачили на сільськогосподарському ринку або в магазині знайомий продукт від фермера, який виглядає неприродно – пройдіть повз. Крім того, купуйте біо їжу там, де можна уважно розглянути зовнішній вигляд, дізнатися вартість і перевірити термін придатності. У такій їжі не повинно бути антибіотиків, неорганічних добрив і стимуляторів.

Крім того, звертайте увагу на маркування товарів. Найчастіше еко-їжа має міжнародне позначення “organic”, що свідчить про відсутність шкідливих речовин. Такі товари пройшли сертифікацію якості.

Інтернет-магазин являє ексклюзивних виробників, які більше ніде не представлені. Тому не варто переживати за якість продуктів сільського господарства. Всі товари сертифіковані за світовими стандартами.

Схожі записи