Органічні продукти - найкращий вибір для здорового способу життя / Корисні поради
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Органічні продукти - найкращий вибір для здорового способу життя


Сьогодні безліч людей намагаються їсти природну їжу. Для підтримки правильного харчування необхідно вживати виключно органічні продукти. Вони виробляються без використання хімічних речовин, застосування добрив і пестицидів. Купити такі товари можна в інтернет-магазині https://icipressi.io/shoporganic/. Цей сайт допомагає людям їсти здорову і нешкідливу їжу з маркуванням за міжнародним стандартом "organic".

Чим органічні продукти відрізняються від фермерських?

multy-1.jpeg (258.52 Kb)

Відповідь на питання, чим відрізняються органічні продукти від фермерських, досить простий. По-перше, сільськогосподарська органіка не містить шкідливих речовин, якими могли обробляти продукти в землі. По-друге, вони мають високу харчову цінність і чудові смакові якості. По-третє, органічні продукти виробляються з екологічно чистої сировини. Це домагаються двома способами - через природну боротьбу зі шкідниками, а також ручне прибирання бур'яну фермером.

Якщо ж мова йде про м'ясо, то тварин повинні регулярно вигулювати на пасовищах, де вони харчуються свіжою травою. Це органічний корм, яка не містить стимуляторів і гормонів росту, а також агрохімії.

Подібні способи вирощування фермерської їжі схожі на ті, які використовували в стародавні часи. Тому органіка містить більше вітамінів і поживних речовин, ніж продукти, створені за сучасними стандартами і технологіями.

Користь органічних продуктів

Органічні продукти завжди відрізняються бездоганною якістю, відсутністю залишків мінеральних добрив і повністю натуральним складом. Саме через це біо їжу вибирають мільйони людей.

Крім того, органіка:

  • не містить штучних консервантів, ароматизаторів і барвників;
  • не обробляється хімічними речовинами і пестицидами при вирощуванні в землі;
  • повністю гіпоалергенна;
  • вільна від канцерогенів і неорганічної хімії;
  • не містить ГМО.

Регулярне споживання їжі без мінеральних добрив (м'яса, молока, овочів) знижує ризики різних захворювань і покращує самопочуття. Наприклад, молочні продукти без антибіотиків зміцнюють імунітет. Це також стосується злакових без обробки стимуляторами і засобами агрохімії, а також яловичини від корів, що харчуються на пасовищах. Тому варто уважно ставитися до природного раціону харчування з екологічно чистої сировини.

Як правильно вибирати органічні продукти?

multy-2.jpg (220.01 Kb)

Найкраще при виборі органічної їжі йти досвідченим шляхом - купувати продукцію перевірених виробників. А якщо хочеться спробувати щось нове, досить використовувати простий принцип - справжня якість не потрібно приховувати. Тому якщо ви побачили на сільськогосподарському ринку або в магазині знайомий продукт від фермера, який виглядає неприродно - пройдіть повз. Крім того, купуйте біо їжу там, де можна уважно розглянути зовнішній вигляд, дізнатися вартість і перевірити термін придатності. У такій їжі не повинно бути антибіотиків, неорганічних добрив і стимуляторів.

Крім того, звертайте увагу на маркування товарів. Найчастіше еко-їжа має міжнародне позначення "organic", що свідчить про відсутність шкідливих речовин. Такі товари пройшли сертифікацію якості.

Інтернет-магазин являє ексклюзивних виробників, які більше ніде не представлені. Тому не варто переживати за якість продуктів сільського господарства. Всі товари сертифіковані за світовими стандартами.

Корисні поради


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Схожі рецепти


Не забудьте підписатися на Наш канал: