|

Паска в мультиварці

paska_v_multivarci

Досить простий рецепт приготування паски в мультиварці. Пасочка гарно пропікається та не підгоряє. Ще великим плюсом приготування паски в мультиварці є те, що тісто може рости у мультиварці на режимі «Йогурт» чи «Мультишеф».

Паска в мультиварці – інгредієнти

  Для тіста:
 • Молоко – 200 мл.
 • Масло – 150 г.
 • Яйця – 3 шт.
 • Цукор – 150 г.
 • Ванільний цукор – 20 г.
 • Родзинки – 100 г.
 • Дріжджі сухі – 9 г.
 • Борошно – 700 г.
 • Сіль.
 • Олія.

Паска в мультиварці – приготування

Родзинки заливаємо теплою водою, залишаємо.

Розтоплюємо масло, залишаємо охолоджуватися.

Просіюємо борошно.

Тепло молоко виливаємо в миску (30-40 градусів), додаємо дріжджі, 1 ложку цукру, 4 ложки борошна, все добре перемішуємо, відставляємо розчину в тепле місце на 30 хвилин (можна вилити у чашу мультиварки, вибрати режим «Мультиповар», температура 35 градусів).

Поки розчина підходить, яйця змішуємо з сіллю, цукром, та ванільним цукром, збиваємо вінчиком до однорідності. Додаємо охолоджене масло та ще раз добре вимішуємо.

Після того, як розчина підійшла додаємо до неї яєчно-масляну суміш, вимішуємо. Порціями (по 3-4 ст.л.) додаємо борошно, добре вимішуємо ложкою. Додаємо борошно до тих пір, поки можна вимішувати ложкою, має вийти густе, але трішки липке тісто.

Чашу мультиварки змащуємо олією, викладаємо тісто. Ставимо чашу в мультиварку, накриваємо кришкою, вибираємо режим «Мультиповар», температура 35 хвилин на 1 годину 20 хвилин.

Викладаємо тісто на робочу поверхню, трішки присипану борошном. Зливаємо воду з родзинок, додаємо 1 ст.л. борошна, добре вимішуємо, викладаємо на тісто.

Присипаємо трішки борошна зверху, вмішуємо родзинки в тісто. Багато борошна не сипимо, щоб не «забити» тісто, якщо треба можна змастити руки олією. Вимішуємо близько 10 хвилин.

Чашу знову змащуємо олією , формуємо з тіста «колобок» та знову викладаємо у чашу мультиварки. Даємо пасочці ще раз піднятися на режимі «Мультиповар», температура 35 градусів, 40 хвилин. Відкриваємо кришку, тісто мало піднятися вдвічі.

Виставляємо режим «Випічка» на 1 годину 30 хвилин. Після звукового сигналу відкриваємо чашу мультиварки, проколюємо паску дерев’яною паличкою. Якщо паличка волога, додаємо ще 15 хвилин випічки.

Якщо ви хочете, щоб верх пасочки був рум’яним, перевертаємо пасочку на тарілочку, прикриваємо другою тарілкою, перевертаємо та насаджуємо на верх паски чашу мультиварки, ставимо ще підпікатися на 15-20 хвилин.

Але цей етап можна упустити, адже верх паски, ми можемо змастити глазур’ю.

Глазур

Желатин заливаємо 2 ст.л. води, залишаємо.

В невеличку каструльку висипаємо цукор, додаємо решту води (4 ст.л.), добре перемішуємо, ставимо на вогонь, доводимо до кипіння, варимо до повного розчинення цукру. Знімаємо з вогню, додаємо желатин, добре вимішуємо ложкою. Одразу беремо міксер та збиваємо на максимальній швидкості близько 5 хвилин. Полки суміш побіліє, додаємо лимонний сік збиваємо ще близько хвилини.

Глазур наносимо на повністю охолоджену паску.

Смачного!

Схожі записи