Популярні та перспективні криптовалюти: огляд за 2023 рік

Будь-яка біржа криптовалют пропонує великий перелік цифрових монет, серед яких деякі можна вважати більш популярними та затребуваними. Сьогодні розподіл сил на графіку ринкової капіталізації передбачає три ключові позиції, які займають найбільш стійкі та ціноутворюючі активи. Разом з цим також можна виділити перелік крипти, яка приваблює інвестиції та має гарні перспективи.

3 популярні криптовалюти онлайн: лідери рейтингу

В 2023 році лідируючі позиції розподілилися між трьома популярними активами, яким належать найбільші долі ринку:

  • Bitcoin (ВТС).

Bitcoin базується на технології блокчейн та є першою і найбільш популярною криптовалютою. Він використовує процес доказу роботи (PoW) для забезпечення безпеки мережі. ВТС – криптомонета, яка зазвичай розглядається як цифрове золото або засіб збереження вартості. Курс криптовалют онлайн демонструє те, що Біткоїн має найбільшу ринкову капіталізацію серед всіх наявних. Сьогодні ця крипта може цілком вважатися ціноутворюючою, бо вона задає основні вартісні тренди.

  • Ethereum (ЕТН).

Ethereum також використовує технологію блокчейн, але він більше спрямований на створення розумних контрактів та децентралізованих додатків (DApps). Мета ЕТН – створити повноцінну екосистему для розробки додатків з використанням смарт-контрактів, які автоматизують виконання угод та безліч процесів. Ethereum є другою за ринковою капіталізацією криптовалютою після Bitcoin та на крипто-платформах монета завжди тримається в топі позицій.

  • Tether (USDT).

Tether відноситься до стейблкоїнів (стабільних активів), і його вартість прив’язана до фіатних валют – до долара США (1 USDT = 1 USD). Tether був створений для забезпечення стабільної ціни в криптосередовищі та полегшення торгівлі. Сьогодні цей стейблкоїн широко використовується для торгівлі на платформах криптовалют, і як засіб збереження вартості в умовах високої волатильності цифрових активів.

Перспективні монети: що сьогодні набирає оберти на сайті криптовалют?

Інвестування в нові криптопроєкти – це один із варіантів отримання доходу та диверсифікації ризиків, бо багато крипти онлайн має стрімке зростання вартості після презентації. Серед перспективних монет можна виділити наступні:

  • WBT.

Однойменний токен однієї з найбільших Європейських бірж WhiteBIT. Крипта функціонує на власному блокчейні. Онлайн-криптовалюта стрімко зросла у вартості, посиливши екосистему криптобіржі.

  • SUI.

Новий проєкт для ринку, який вже привернув увагу інвесторів та користувачів. Криптовалюта онлайн стала доступною у травні і сьогодні вважається одним з найбільших нових проєктів в криптоіндустрії.

  • ARB.

Токен мережі Albitrum, який уже виграє від розвитку L2-мережі та набирає обертів на криптоарені, що відбивається на криптовалюті і курсі онлайн.

Схожі записи