Свинина в рукаві в мультиварці

sinina_v_rukavi_v_multivarci_bmp

Смачна та ароматна свинина в рукаві в мультиварці – прекрасний варіант приготування м’яса для усієї сім’ї. Готується дуже легко та просто, прості інгредієнти, а найголовніше – ніякої хімії. Вам потрібно лише замаринувати м’ясо, решту зробить мультиварка та холодильник.

Свинина в рукаві в мультиварці – інгредієнти

  • Свинина (шия) – 1,5 кг.
  • Часник – 5-6 зубчиків.
  • Суміш перців – 1 ч.л. (або за смаком).
  • Сіль – 1-1,5 ч.л.

Дивіться відео-рецепт в’ялених помідорів на нашому youtube-каналі

Свинина в рукаві в мультиварці – приготування

М’ясо миємо та добре висушуємо паперовою серветкою.

Добре натираємо м’ясо сіллю, перцем та часником, кладемо в миску, закриваємо харчовою плівкою. Ставимо на 1-2 доби в холодильник маринуватися.

За час маринування м’ясо треба кілька разів перевернути, при цьому зробити йому легкий «масаж», наче втираючи маринад у м’ясо.

Скручуємо м’ясо в рулетик та міцно обв’язуємо його ниткою. Викладаємо свинину в пакет для запікання, зв’язуємо кінці пакету вгорі (щоб з пакету не витік сік, а всередину не потрапила вода.

Кладемо пакет з м’ясом у мультиварку, до половини м’яса заливаємо води. Закриваємо кришку мультиварки, ставимо режим тушкування на 2 години.

Після звукового сигналу, мультиварку вимикаємо, але кришку не відкриваємо. Залишаємо м’ясо в мультиварці ще на 2 години. Виймаємо пакет з м’ясом з чаші мультиварки, якщо потрібно, даємо ще охолонути.

В пакеті разом з м’ясом буде багато рідини, ножицями робимо невеличку дірочку збоку у пакеті, через неї зливаємо усю рідину (її можна використати для приготування підливи, приготувати на ній кашу…).

Повністю охолоджене м’ясо разом з пакетом ставимо в холодильник на 8-10 годин.

Нарізуємо та смакуємо смачненьким м’ясом.

Смачного!

Схожі записи